Elena Cravciuc/ Jeļena Kravčuk

 

Tel.+371 26572850

Treneres karjeru uzsāka 2000. gadā. Sevī attīstot treneres talantu, kā arī pateicoties tādām personiskajām īpašībām kā pacietība, uzmanība, neatlaidība, enerģiskums un prasme būt vienmēr pozitīvā noskaņojumā, kā arī ticība savu studentu spējām man ļauj radīt nodarbībās labvēlīgu atmosfēru deju apguvei un piepildīt tās ar patiesu prieku. Jeļena pārliecināta, ka ikviens cilvēks spēj iemācīties dejot. Un, protams, arī Jūs! Lai tas piepildītos, jāizpilda tikai trīs priekšnoteikumiem: jāizvēlas atbilstoša mūzika, jāizveido piemērotākā dejas kustību kompozīcija, un trešais, bet pats svarīgākais, ir Jūsu vēlēšanās dejot. Pirmo un otro priekšnoteikumu viegli nodrošinās Treneres pieredze, savukārt Jūsu vēlēšanās piepildīsies, apmeklējot PRIMASTUDIO skolas deju nodarbības.

 

Andrew

 

Tel.+371 29525067

Andrejs:7 gadus spēlēja elektrisko ģitāru, no kuriem 2 gadus veltīja Death metall stilam. Meklējot absolūtu emocionālo pozitīvismu un vēloties sev atklāt kaut ko pilnīgi jaunu, nometa smagā roka mūzikas važas un sāka dejot Salsu. Salsa kļuva par viņa dzīves stilu, katru dienu tajā atklājot kaut ko jaunu un interesantu. Andrejam piemīt talants savas jauniegūtās zināšanas un prasmes nodot tālāk PRIMASTUDIO deju skolas studentiem. Atsaucīgais un iejūtīgais Jeļenas partneris Andrejs spēs pārliecināt, ka arī Jūs esat dzimis salsero.

 

Mārtiņš Brass

 

*

Sāku mācīties dejot ne tik tālajā 2012.gadā, kad nejaušības rezultātā gadījās iemaldīties deju nodarbībā, kas tika organizēta manā augstskolā. Un jau pēc pirmajām pāris nodarbībām sapratu, ka tas ir kaut kas, ko ir vērts apgūt un ko darot rodas arī ievērojams azarts. Iesākumā lielāko uzsvaru liku uz Kubas salsas apgūšanu, bet jau pēc pāris mēnešiem kādā pasākumā iepazinos ar vēl vienu deju, kas Latvijā iegūst arvien lielāku popularitāti - kizombu. Šo deju savukārt apguvu mācoties pie dažādas deju skolās pasniedzējiem, kā arī apmeklējot dažādus festivālus un mācoties no ārvalstu dejotājiem. Gadu gaitā esmu sapratis, ka tieši kizomba ir tā deja, kas man pašam patīk visvairāk un ko vēlos attīstīt visnopietnāk.
 

Irena Vercmane

 

*

Irēna dejo ilgāk par 12 gadiem, un šajā laika periodā ir apguvusi dažādus deju veidus, tādus kā: austrumu deja, tribal, latino, tautas dejas un džezu.
Viņa Salsu sāka dejot 2010.gadā un aktīvi turpina dejot to līdz šim brīdim, vienlaikus attīstot savas sociālo deju prasmes. Dejojot Irēnai patīk apvienot visus apgūto deju stilus un uzskata, ka ir svarīgi improvizēt. Tieši šī iemesla dēļ viņai ļoti patīk sociālās dejas, jo divas vienādas dejas neeksistē. Irēnai ikviena deja ir ne tikai pašizpausmes veids, bet arī iespēja uzņemt pozitīvu enerģiju, un atbrīvoties no ikdienas rutīnas un noguruma.
Vēlies padarīt savu dzīvi emocionāli krāsaināku – dejo!